Спасательный жилет

зберігати жилет тільки в добре просушеному вигляді в провітрюваному місці; — ні в якому разі не сушити жилет над відкритим вогнем, або використовуючи нагрівальні прилади; — не сидіти на жилеті і не залишати його в човні, виходячи з неї; — нанести на жилет індивідуальні дані, а саме: ім’я, група крові і резус-фактор. Ми пропонуємо Купить спасательный жилет.
Відмінність рятувального жилета від страхувального жилета
Страхувальний жилет на відміну від рятувального жилета має меншу плавучість, а через відсутність «підголівника» не може забезпечити утримання голови над поверхнею води людині прибуває в несвідомому стані. Страхувальний жилет забезпечує більше комфорту при активній діяльності і рекомендуються в застосуванні під час риболовлі, полювання, при занятті водними видами спорту, водним туризмом, плавання, на водних атракціонах і т.п. Але все ж основний критерій — не значне видалення від берега. Жилети виготовлені з 3-5 шарового спіненого поліпропілену (наповнювач) і тканини «Оксфорд», а також якісних ременів і міцних застібок «Фастексів»!!!

Спінений поліпропілен

Це спінений листовий матеріал з закритими порами. Який за своїми властивостями стійкий до пошкоджень і довговічний у використанні.

Хороші механічні та термічні властивості, а легка вага робить поліпропілен ідеальним матеріалом для багатьох рішень.

Особливі властивості:

  • легка вага
  • низька щільність
  • практично відсутня водопоглинання
  • хороші показники втоми при вигинах

Добавить комментарий