Стики

HEETS (Хітс) – стики в донецке, розроблені спеціально для використання з IQOS. Усередині стіків для IQOS знаходиться точно такий же тютюн, як і в сигаретах, тільки ретельно подрібнений і спресований. Його злегка просочують гліцерином, щоб забезпечити випаровування аерозолю.

Для виготовлення стіків HEETS використовується суміш з трьох сортів тютюну-Вірджинія (Virginia), Берлей (Burley) і Орієнтал (Oriental). Всі стіки, які офіційно продаються в Україні, виробляються в Болоньї, Італії.

Як відрізняються стіки по фортеці?
У сигаретах фортеця визначається вмістом смол в димі, який виділяється при згорянні тютюну. Стіки Heets призначені для нагрівання, а не підпалювання, тому дим з шкідливими продуктами горіння (смоли, чадний раз і т.д.) при використанні IQOS відсутня. А аерозоль IQOS містить на 95% менше шкідливих речовин в порівнянні з сигаретним димом*. Тому» сигаретне » визначення фортеці до стіків не застосовується.

Якщо говорити про концентрацію нікотину, то всі види стіків для IQOS містять його в однаковій кількості-0,5 мг.

Тому в контексті стіків для IQOS поняття фортеці відноситься до насиченості і концентрованості смаку.

  • Середній рівень зниження широкого спектру шкідливих хімічних речовин (виключаючи нікотин) в порівнянні з димом сигаретного зразка (3r4f).

Добавить комментарий