Стрейч пленка оптом

Висока еластичність стрейч-плівки дозволяє відмінно закріпити окремі одиниці товару в загальній упаковці. Це властивість матеріалу обумовлює його високу розривну міцність.

Відмінною особливістю стрейч-плівки є також здатність розтягування зі зворотним ефектом. Така властивість матеріалу визначає одну з найважливіших характеристик – престрейч, або розтягнення плівки, яке відбувається перед обмоткою того чи іншого вантажу. Обмотуючи палети, плівку піддають розтягуванню. В процесі повернення плівки в початковий стан, утворюється «утримує сила», що забезпечує скріплення вантажу.

Не менш корисною властивістю стрейч-плівки є прилипання шарів матеріалу один до одного, що дозволяє зробити герметичну і щільну упаковку. У нас найкраща стрейч пленка оптом у нас.

Стрейч-упаковка-переваги:
надійна і точна фіксація одиниць товару в упаковці;
економія матеріалу завдяки розтягуванню;
запобігання вантажів від забруднень і пошкоджень;
створення щільної герметичної упаковки;
завдяки прозорості упаковки або кольору стрейча, контроль за її вмістом;
низька ціна стрейч-плівки;
стійкість до проколювання;
широкий діапазон температур, при яких можливо використовувати плівку;
на відміну від скотча, такий матеріал, як стрейч-плівка, не залишає слідів на упаковці.
Стрейч-плівка, залежно від способу застосування, може бути автоматичною (машинної) і ручний.

Так, машинна плівка використовується для упаковки шляхом натягу матеріалу палетайзерами (спеціальними машинами). Продукція закріплюється на палетах методом ротаційного обмотування товарів.

Залежно від застосування і властивостей, машинна плівка може бути декількох видів:

престрейчева плівка з показником 150% орієнтована на використання в палетайзерах, які не обладнані престрейчевим механізмом і, природно, не вимагають ніяких підвищених показників Фізико-механічного вигляду. Плівці відповідають помірні характеристики міцності.
престрейчева універсальна плівка (показник 220-250%). Рекомендовано використання на різних типах палетопакувальників, як з наявністю престрейчевого механізму, так і без нього. Попереднє розтягнення може мати рівень не більше 250%. Відрізняється прекрасними, збалансованими показниками міцності і липкості.
престрейчева жорстка плівка (показник не більше 220%). Призначена для використання на різноманітних палетопакувальниках. Застосовується в процесі упаковки важкого вантажу в ситуаціях, коли необхідна підвищена жорсткість поряд з високим стягуючим зусиллям. Робочий розтяг має рівень від 200 до 220%. Один з існуючих видів відрізняється наявністю зовнішнього антиадгезійного (антиліпкого) шару, що буде знижувати липкість і запобігати залипання плівки до поруч стоять упакованим палетах (блокування).
Power престрейчевая плівка (показник більше 300%). Рекомендована до використання на палетопакувальниках високошвидкісного типу, які забезпечені престрейчевим механізмом і дозволяють досягати рівня розтягування в 300%. Підвищений відсоток можливого розтягування дає можливість для істотної економії на одній одиниці упаковки. Володіє високими характеристиками міцності, високою ударною стійкістю, відмінною липкістю, високим утримуючим зусиллям і стійкістю до можливих проколів.

Добавить комментарий