Суши

Історія винаходу цього популярного страви налічує більше 1300 років. Назва суші (або «Сусі» — досі точаться суперечки про правильну вимову ієрогліфа 寿司), як це не дивно, ніяк не перекладається. Або, точніше, існує така безліч тлумачень двох ієрогліфів, складових це слово, що його можна трактувати з однаковим успіхом і як «маринована риба», і як «приуготовление до довголіття», і як побажання щастя. Як часто трапляється з древніми кухнями, до числа яких відноситься Японська, винахід страви має відношення не до його кулінарним достоїнств, а до способу зберігання того чи іншого продукту. У нас найкраща пермь доставка суши.

Вважається, що вперше сиру рибу і рис японці з’єднали для того, щоб зберігати рибу, і сталося це в 6 столітті нашої ери. За іншими даними, винахід зроблено ще на тисячу років раніше, і його честь належить жителям Південно-Східної Азії, звідки воно дійшло до Китаю. А вже від китайців секрет зберігання риби в рисі потрапив до Японії. Випатрати тушки сріблястого карася» фуна » щільно обкладали рисом, поміщали в барила, перекладаючи все це сіллю, і протягом декількох тижнів йшло природне бродіння. Потім рибу їли, а рис викидали, що, звичайно ж, було вкрай марнотратно, але все ж краще, ніж отруїтися в епоху до винаходу холодильника.

Добавить комментарий

Related Post

Насосное и отопительное оборудованиеНасосное и отопительное оборудование

Компанія ТОВ «Наско» рада вітати Вас на своєму офіційному сайті. Наша організація вже понад 15 років успішно веде оптово роздрібний діяльність у сфері постачання насосного обладнання промислового застосування на території

STICPAYSTICPAY

STICPAY-це глобальний сервіс електронних гаманців без меж місцеположень.Ви можете відправляти / отримувати гроші через рахунок STICPAY протягом однієї хвилини незалежно від того, де знаходиться відправник / одержувач. Приклад:Стів з Англії

Вывески в москвеВывески в москве

Четвертий рік поспіль наша компанія була удостоєна честі оформляти широкоформатними банерами, довжиною 28 м, автомобільний причіп, що перевозить загальноросійську Новорічну ялинку, яка була встановлена в Кремлі р. Москви Добрий день!