Святослав Вакарчук має всі шанси стати наступним президентом

Вже не за горами чергові президентські вибори. Скоро у всіх ЗМІ з’являться численні програми наших виборців, знову будуть звучати красиві фрази і обіцянки. Українцям варто добре подумати за кого голосувати на цих виборах, і хто дійсно зможе вивести нашу країну з такого жалюгідного стану.

Як повідомляє «Ulvovi.info» нещодавно було проведено соціологічне опитування, яке організували 4 українські компанії. Мета опитування — статистично підрахувати кількість голосів за того чи іншого кандидата. Тому опитування охопило= 20 000 чоловік з різних куточків України, не враховуючи окуповані території. Результати виявилися дуже цікавими: 16,1% опитаних готові знову підтримати Петра Порошенка, друге місце посіла Юлія Тимошенко з позначкою 14,4%, а третє місце зайняв Святослав Вакарчук, результат якого склав 12,1%. За трійкою лідерів розташувалися Юрій Бойко, Анатолій Гриценко, Олег Ляшко та Андрій Садовий, яким зараз не вистачає голосів, щоб перетнути позначку в 10%. Детальніше на ulvovi.info.

До речі, вже раніше Святослава Вакарчука розглядали в США як гідну замісну нинішньому президенту. Українці сприйняли цю новину неоднозначно. Хтось впевнений, що з лідера «Океану Ельзи» вийде чудовий політик, адже Святослав Вакарчук давно зарекомендував себе як людина високоосвічена і всебічно розвинений. Деякі вважають, що до влади знову рвуться ті, кому там не місце. Частина українців сказала, що справа «Океану Ельзи» нас розважати, але аж ніяк не керувати країною.

Всі з чогось починають народитися відразу успішним не можна, хіба що у тебе впливові батьки. Тільки щоденна праця, постійний саморозвиток ведуть до успіху. Чимало успішних керівників інших європейських країн починали свою кар’єру в абсолютно незвичних сферах: актори, секретарі. Тому українцям варто визначитися, чи хочуть вони бачити за політичним кермом людини з досвідом в цій області, але який, швидше за все, буде далі красти, або людини, який прийшов зовсім з іншого світу, але має шанс не скотитися до корупційного болота.

Добавить комментарий

Related Post

Раковина в ванной — функционал или роскошь?Раковина в ванной — функционал или роскошь?

Казалось бы, что может быть проще, чем какая-то там раковина? «Что там выбирать, главное — чтобы вода исправно утекала», — подумают работяги на стройке, и будут правы. Ведь в их

Под водой к нему подплыл морской котик. А дальше произошло удивительное (видео)Под водой к нему подплыл морской котик. А дальше произошло удивительное (видео)

Гэри Грэйсону нравится заниматься подводным плаваньем. Он комфортно чувствует себя даже на большой глубине и часто снимает на камеру свои погружения. Во время очередного погружения у островов Силли к нему

Средние зарплаты у россиян ниже Китая, но счастья большеСредние зарплаты у россиян ниже Китая, но счастья больше

В 2016 году уровень средних зарплат российских рабочих на производстве оказался ниже китайских, сообщила международная исследовательская организация Euromonitor International. При этом в рейтинге счастливых стран Россия существенно обогнала Китай. /epochtimes.ru/