Святослав Вакарчук має всі шанси стати наступним президентом

Вже не за горами чергові президентські вибори. Скоро у всіх ЗМІ з’являться численні програми наших виборців, знову будуть звучати красиві фрази і обіцянки. Українцям варто добре подумати за кого голосувати на цих виборах, і хто дійсно зможе вивести нашу країну з такого жалюгідного стану.

Як повідомляє «Ulvovi.info» нещодавно було проведено соціологічне опитування, яке організували 4 українські компанії. Мета опитування — статистично підрахувати кількість голосів за того чи іншого кандидата. Тому опитування охопило= 20 000 чоловік з різних куточків України, не враховуючи окуповані території. Результати виявилися дуже цікавими: 16,1% опитаних готові знову підтримати Петра Порошенка, друге місце посіла Юлія Тимошенко з позначкою 14,4%, а третє місце зайняв Святослав Вакарчук, результат якого склав 12,1%. За трійкою лідерів розташувалися Юрій Бойко, Анатолій Гриценко, Олег Ляшко та Андрій Садовий, яким зараз не вистачає голосів, щоб перетнути позначку в 10%. Детальніше на ulvovi.info.

До речі, вже раніше Святослава Вакарчука розглядали в США як гідну замісну нинішньому президенту. Українці сприйняли цю новину неоднозначно. Хтось впевнений, що з лідера «Океану Ельзи» вийде чудовий політик, адже Святослав Вакарчук давно зарекомендував себе як людина високоосвічена і всебічно розвинений. Деякі вважають, що до влади знову рвуться ті, кому там не місце. Частина українців сказала, що справа «Океану Ельзи» нас розважати, але аж ніяк не керувати країною.

Всі з чогось починають народитися відразу успішним не можна, хіба що у тебе впливові батьки. Тільки щоденна праця, постійний саморозвиток ведуть до успіху. Чимало успішних керівників інших європейських країн починали свою кар’єру в абсолютно незвичних сферах: актори, секретарі. Тому українцям варто визначитися, чи хочуть вони бачити за політичним кермом людини з досвідом в цій області, але який, швидше за все, буде далі красти, або людини, який прийшов зовсім з іншого світу, але має шанс не скотитися до корупційного болота.

Добавить комментарий

Related Post

Художник делает на кончике карандаша удивительные скульптуры (видео)Художник делает на кончике карандаша удивительные скульптуры (видео)

Боснийский скульптор Джасенко Джорджевич превращает обычные карандаши в шедевры. Он делает на кончиках карандашей удивительные миниатюрные скульптуры, изображающие людей, животных, птиц, башни и много других вещей. /epochtimes.ru/ Графит — любимый

Разместят ли США на Курильских островах военные базы? (спор Японии с Россией)Разместят ли США на Курильских островах военные базы? (спор Японии с Россией)

Передача двух спорных Курильских островов под юрисдикцию Японии грозит размещением на них военных баз США, пишет японская газета Asahi. /еpochtimes.ru/ По данным источников издания, 9 ноября в Москве состоялась встреча

Топ-5 полезных экзотических фруктовТоп-5 полезных экзотических фруктов

Многие заморские фрукты стали настолько привычны, что назвать их экзотическими язык не поворачивается. Их можно купить везде. А если так, то почему бы не воспользоваться их полезными свойствами. Авокадо —