Такси

Таксі-це один з найбільш зручних способів переміщення по місту, особливо якщо мова йде про мегаполісі. Пасажиру не доводиться підлаштовуватися під розклад громадського транспорту і терпіти незручності в переповненому салоні, не потрібно чекати автобуса і тролейбуса в холодну погоду або під дощем, втрачаючи при цьому дорогоцінний час. Можна просто замовити таксі в Києві, щоб швидко і з максимальною зручністю дістатися в потрібну точку столиці. такси в Києві допомагає вирішити всі ці та багато інших завдань з мінімальними витратами грошей і часу. Завдяки прийнятним цінам, послуга доступна всім категоріям населення, від студентів до пенсіонерів.

Замовлення через додаток і додаткові послуги

Однією з переваг є зручність і простота замовлення таксі. Для цього можна скористатися сайтом, на якому відразу розраховується вартість поїздки. Не менш привабливий варіант-замовлення таксі в Києві через спеціальний додаток. З його допомогою можна:

Вказати маршрут і дізнатися підсумкову вартість послуги;
Побачити переміщення автомобіля на карті в режимі онлайн;
Зберегти найбільш часто відвідувані місця;
При необхідності повторити поїздку вибрати потрібний варіант з архіву даних;
Замовити автомобіль певного класу.
Досить увійти в свій аккаунт в додатку, після чого буде автоматично визначено адресу. Пасажиру необхідно тільки вказати маршрут і натиснути кнопку замовлення.

Крім поїздки в пункт призначення, можна замовити і додаткові послуги. Наприклад, є можливість оформити кур’єрську доставку, скористатися послугою перевезення тварин або буксирування власного авто, замовити машину з кондиціонером. Для доставки автовласників, які не можуть самі сісти за кермо, разом з їх машиною існує послуга «Тверезий водій».

Добавить комментарий