Терноволь

В Тернополе Тернопільщина йде в ногу з розвитком прогресу. Незабаром в місті власники електрокарів зможуть обслуговувати свої транспортні засоби

Рішення про створення станції технічного обслуговування прийнято на засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради. Повідомляє «Ternopil.name».

Так, неодноразово до міської ради надходили пропозиції про облаштування станції техобстеження для електрокарів. Однак для реалізації цього проекту необхідно була земельна ділянка відповідних розмірів.

У міській раді розповіли, що зверталися з листами і запитами в різні організації по відшуканню землі. На пропозицію відгукнулося «Підприємство матеріально-технічного забезпечення». Зокрема, ділянка, на якій побудують станцію для електрокарів, буде знаходитися на вулиці Будного і його площа складе 0,316 гектарів.

Установку станції технічного обслуговування внесли до переліку інвестиційно привабливих об’єктів.

Варто додати, що вчені досліджували як електрокари впливають на навколишнє середовище. Нові транспортні засоби шкодять повітрю ще більше, ніж машини на дизельних двигунах. Так, електрокари забруднюють повітря ще на стадії виробництва, так як у світі все більше заводів займаються виробництвом цього виду продукції. В процесі роботи підприємства викидають в повітря масу шкідливих випарів.

Слід зазначити, що до 2020 року в світі можуть з’явитися близько 10 мільйонів електрокарів.

Добавить комментарий

Related Post

Лечение онкозаболеваний в ИталииЛечение онкозаболеваний в Италии

В посольстве Италии в Москве в начале июля состоялась встреча «Мост Россия ? Италия» по теме сотрудничества двух стран в области здравоохранения. На семинаре выступили руководители шести престижных клиник и

В России после авиакатастрофы приостановлены полёты всех Ми-28В России после авиакатастрофы приостановлены полёты всех Ми-28

Главнокомандующий ВВС России приостановил полёты всех Ми-28 после крушения одного из них под Рязанью, сообщает ВВС.  /epochtimes.ru/ Авиакатастрофа произошла в воскресенье, 2 августа, на аэродроме полигона «Дубровичи» в Рязанской области.