Турам в Карелии

Є щось особливе в тому, що об’єднує відпочинок в Карелії в котеджах і наметах, елітних особняках і автокемпінгах. Крім природної унікальності та екологічної бездоганності будь – які місця відпочинку в Карелії-це дивовижна концентрація цікавих фактів і красот на одиницю площі або погонний метр активного туру по Півночі Росії. У нас найкращій Турам в Карелии.

Щоб описати всі «цікавинки» Карельського туризму, буде потрібно стаття розміром в половину самої республіки Карелія. Відпочинок, відображений на цифрові носії, передає враження лише частково. На жаль, але Відпочинок в Карелії на фото багаторазово поступається оригінальним туристичним відчуттям. До речі, саме тому найцікавіші екскурсійні тури або поїздки по карельських річках ніколи не виглядають на буклетах схожими на дійсність.

Вибравши умиротворений відпочинок на озерах Карелії або віддавши перевагу динамічному комбінованому автобусному туру-постарайтеся не пропустити:

  • Падуни-вже в самій назві карельських порогів і водоспадів відчувається справжня старовина вітчизняних просторів. При відпочинку в Карелії дикуном падуни зустрічаються в безлічі, багато зачаїлися в Скелястих масивах… і навіть «розкручений» Ківач зовсім не є найвищим! Скажімо, білі Мости на річці Кулісмайокі або великий на р. вінче перевищують 18 метрів, але ж можна відшукати і свій власний падун…
  • Петрогліфи. Ці наскельні малюнки древніх каліграфів не відшукаєш при одноденному турі на Валаам, суворий православний монастир язичництва не заохочує. Петрогліфи на Бісовому носі-багатокілометрова смуга стародавнього живопису, онезька філія доісторичного сюрреалізму. Карелія-приватний сектор відпочинку для всіх, і етнографічних слідопитів в тому числі.
  • Олонець — «гусяче» місто, континентальний Епіцентр пернатої живності. У травні тут проходять … так-так, гусячі перегони! Навіть з вікон олонецького будинку відпочинку в Карелії всього за день можна розгледіти сотні тисяч гусей, журавлів і качок, всього ж пташиних «гостей» в околицях налічується понад мільйон. Понад мільйон наочних підтверджень кришталевої чистоти цієї природи-Птахи при гніздівлях не помиляються…

Добавить комментарий