У Нідерландах вважають, що про Карпатах дуже мало інформації: тамтешній телеканал взявся виправляти ситуацію

Про красу Карпатських гір знає кожен, хто хоча б раз тут побував. Дійсно первозданна природа, неймовірно красиві пейзажі, річки, озера. В чомусь навіть ввижається щось містичне. Карпати це улюблене місце відпочинку багатьох українців і навіть жителів інших країн. Чудова природа, свіже гірське повітря, кришталеві водойми, що ще потрібно для відмінного відпочинку. Детальніше на franyk.city/

В українських Карпатах вже знімалося чимало фільмів, але один з нідерландських телеканалів вважає, що Карпати зовсім не висвітлені у всій своїй красі, повідомляє Франик.

Про цих горах дуже мало відео і фото в мережах. Це несправедливо по відношенню до таких величних гір. І мовляв негайно потрібно виправляти цю ситуацію. Тому вже цього літа на Прикарпаття прибуде знімальна група нідерландської телеканалу Silence TV, яка буде знімати 7 серій про найкрасивіших місця Прикарпаття і Карпат. Під прицілом нідерландців такі об’єкти, як: Говерла, Піп Іван, Скелі Довбуша, озеро Синевир, озеро Герешаска і водоспад Драгобратський. Також будуть сюжети про Манявському водоспаді, Кам’янецький Шипіт та водоспад Пробій. Крім відеосюжетів буде ще серія листівок з чудовими карпатськими краєвидами.

Телеведуча цього каналу зняла невеличкий відео-анонс, де розповідає, що ця ідея знімальній групі прийшла спонтанно. Вони переглянули деякі сюжети про цей край і закохалися в нього. Каже, це має бути просто чудове кіно, що придбає популярність серед широкого кола глядачів.

Це дуже хороша новина, адже Карпати дійсно чудове місце і хочеться, щоб про Україну більше людей дізналося саме завдяки таким чудовим місцях. З нетерпінням і ми будемо чекати цю серію відео, щоб подивитися очима іноземців на українські Карпати.