Удалением вмятин без покраски

Навіть невелика вм’ятина на кузові може зіпсувати зовнішній вигляд і знизити передпродажну оціночну вартість автомобіля. У нас найкраще удалением вмятин без покраски в киеве.

На щастя, існує PDR-технологія, що дозволяє повністю видалити вм’ятину на кузові автомобіля без фарбування (в більшості випадків), або істотно знизити помітність пошкодження. У своїй роботі наше підприємство йде шляхом постійного вдосконалення технологічної бази станцій, розширення сфери наших послуг з обслуговування транспортних засобів.
Керівництво станції приділяє особливу увагу в підборі обслуговуючого персоналу СТО.
Обличчя компанії-це звичайно ж СТО, які вселяють довіру клієнту. Ми по праву пишаємося нашими станціями, які займають близько 2500 кв.м. у нашому розпорядженні ремонтні зони (20 підйомників), зона кузовного ремонту(400 м2), зона фарбування автомобілів (200 м2) а також склади запчастин і витратних матеріалів, склади для сезонного зберігання покришок, обладнані кімнати очікування для наших клієнтів.
Найкраща нагорода для нас-це клієнт, який переконався в нашому професіоналізмі і рекомендує нас своїм друзям і знайомим.

Добавить комментарий