Услуги физической охраны

Охорона об’єктів-ЖК, заміські будинки, склади, заводи, підприємства, ринки, території, ТЦ, магазини, банки, об’єкти державних установ, офісів, бізнес центрів, навчальні заклади, дитячі садки та інше. У нас найкращі Услуги физической охраны.

Використовуємо в роботі груп швидкого реагування, тривожну сигналізацію, спецзасоби, дозволених законом.
На всі тривожні виклики наших клієнтів виїжджає наряд поліції охорони.

Індивідуальна охорона, послуги охоронця
Окремо хочемо розповісти про принципи роботи наших охоронців.
Спостереження-головний принцип роботи охоронця. Спостереження вимагає від охоронця абсолютної уваги в комплексі з швидким і точним аналітичним мисленням.

Основна вимога до роботи охоронця-надійність.
Він зобов’язаний пам’ятати про форс-мажорні обставини і грамотно будувати свої дії щодо запобігання подібних ситуацій. Охоронець повинен бути постійно готовий до дій з різних видів тривог.
У всіх відносинах з охоронюваним обличчям охоронець повинен бути чесним, стриманим і винахідливим, але не нав’язливим.

Завдання охоронця-постійний аналіз того, що відбувається навколо, оцінка ситуації і рівня загроз, визначення потенційного джерела загроз, моделювання можливої небезпеки і спосіб виходу і виведення з небезпечної ситуації охороняється особа цілим і неушкодженим.

Головне завдання охоронця-це забезпечення безпеки і недоторканності особи, що охороняється. Всю відповідальність за прийняття рішень охоронець бере на себе.

Чинне законодавство є пріоритетом, що регламентує діяльність охоронця.

Добавить комментарий

Related Post

Опалубка перекрытий: цена и применениеОпалубка перекрытий: цена и применение

  Опалубка перекрытий: цена и применение Строительство зданий — это весьма доходный вид деятельности. Но в то же время огромная ответственность ложится на строительную компанию, обеспечивающую не только соблюдение сроков

Работы по переоборудованию микроавтобусовРаботы по переоборудованию микроавтобусов

Компанія Майстер-бас професійно займається переобладнанням мікроавтобусів, фургонів зарубіжних заводів виробників, а так само переробкою як вантажних так і пасажирських газелей 2011 року, з яких нашими фахівцями накопичився величезний досвід по

Обслуживание компьютеров по аутсорсингуОбслуживание компьютеров по аутсорсингу

Ми розуміємо, що наші клієнти очікують, як стандартних, перевірених часом рішень, і одночасно потребують гнучкості і новаторства навіть у тому випадку, коли це не зазначених у договорі. Ми пропонуэмо обслуживание