Ветклиника

Мета нашої роботи-здоров’я Ваших улюбленців! Ми готові надати висококваліфіковану допомогу в будь-яку хвилину, 7 днів на тиждень, 24 години на добу. У нас найкрааща ветклиники в донецке.

У нас є все необхідне, щоб в максимально короткі терміни провести комплексне апаратне та лабораторне обстеження вихованця, адже чим раніше поставлений діагноз, тим ефективніше буде лікування. УЗД (в тому числі і складні обстеження серця), цифрова рентгенографія, електрокардіографія, офтальмо — і отоскопія (обстеження вух тварини), гнучка ендоскопія, лабораторні дослідження, включаючи високоточні експрес-тести на інфекційні захворювання.

Наші лікарі-це експерти, що спеціалізуються у всіх галузях ветеринарії. Кішки, собаки, гризуни і Зайцеподібні, Рептилії і птахи – у нас є фахівці будь-якого напрямку. Ветлікарня надійний і вірний друг для кожного власника тварини. Адже саме тут, в стінах ветеринарної лікарні в Києві, проходять хвилюючі і щасливі хвилини, коли навіть самі безнадійні пацієнти стають здоровими, енергійними і ще довгі роки радують своїх господарів. Такий результат ще більше надихає допомагати друзям нашим меншим!

Добавить комментарий