Видеограф на свадьбу

У Вас скоро весілля? Вам потрібна професійна відеозйомка? Замовити послуги відеооператора у нас! Ми з особливим трепетом збережемо найтепліші спогади одного з найважливіших днів Вашого життя у весільному відео! У нас кращій видеограф на свадьбу.

Mlfilm – не просто команда професіоналів, а велика сім’я, в якій кожен по-справжньому захоплений своєю справою. Ми з радістю беремося за найсміливіші проекти! Вже більше 5 років mlfilm успішно працює в Москві, в напрямку весільної відеозйомки. У нас працюють краще відеографи і монтажери, використовуючи найсучасніше обладнання! Кожна пара – унікальна! Тому склад знімальної групи, а також необхідне для зйомок обладнання завжди визначається індивідуально під кожне замовлення. Єдине, що залишається незмінним – наше щире ставлення до клієнта! ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?
ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
Ви зв’язуєтеся з нами будь-яким зручним для Вас способом. Ми Уточнюємо дату Вашого весілля, бюджет відеозйомки, а також необхідність додаткових опцій і послуг.
ЗУСТРІЧ
Зустрічаємося з Вами за чашкою кави, ще раз обговорюємо всі деталі весільного дня і Ваші побажання по відеозйомки та монтажу. Після – підписуємо договір і Ви вносите передоплату у розмірі 20% від суми замовлення. З цього моменту ми вважаємо дату весілля заброньованої за Вами.
ВІДЕОЗЙОМКА ВЕСІЛЛЯ
Наша команда відеооператорів працює на Вашому весіллі відповідно до обраного пакета послуг. В кінці весільного дня оплачується сума, що залишилася за договором.
МОНТАЖ
Виконується монтаж весільного матеріалу. Час монтажу становить 1-3 місяці. За цей час проводиться чорновий монтаж весільного відеоматеріалу, стверджується, віддається на цветокоррекцию. Потім проводиться чистової монтаж фільму та/або кліпу.
ОТРИМАННЯ ГОТОВОГО МАТЕРІАЛУ
Ви отримуєте готове відео через інтернет. Також Ви можете забрати вихідний матеріал абсолютно безкоштовно, для цього надайте свій накопичувач об’ємом не менше 150 gb.

Добавить комментарий

Related Post

Подтверждён теракт на борту A321Подтверждён теракт на борту A321

Причиной авиакатастрофы над Синайским полуостровом является теракт. Об этом глава ФСБ Александр Бортников доложил президенту России Владимиру Путину на совещании поздно вечером 16 ноября.   /epochtimes.ru/ Как сообщается на сайте Кремля,

На форуме в Германии предложили 6 способов для прекращения извлечения органов в КитаеНа форуме в Германии предложили 6 способов для прекращения извлечения органов в Китае

Вопрос об убийстве в Китае узников совести ради их органов уже в течение десяти лет обсуждался на многих дискуссиях о правах человека в Китае, но ответы на него всегда были

Как выбрать хорошее мясо и стоит ли размениваться на колбасу?Как выбрать хорошее мясо и стоит ли размениваться на колбасу?

Если вы не вегетарианец, то наверняка задавались вопросом о том, как выбрать хороший кусок мяса, который пойдёт на пользу, а не во вред. Порой сомнения в качестве мяса даже заставляют