Видеограф на свадьбу

У Вас скоро весілля? Вам потрібна професійна відеозйомка? Замовити послуги відеооператора у нас! Ми з особливим трепетом збережемо найтепліші спогади одного з найважливіших днів Вашого життя у весільному відео! У нас кращій видеограф на свадьбу.

Mlfilm – не просто команда професіоналів, а велика сім’я, в якій кожен по-справжньому захоплений своєю справою. Ми з радістю беремося за найсміливіші проекти! Вже більше 5 років mlfilm успішно працює в Москві, в напрямку весільної відеозйомки. У нас працюють краще відеографи і монтажери, використовуючи найсучасніше обладнання! Кожна пара – унікальна! Тому склад знімальної групи, а також необхідне для зйомок обладнання завжди визначається індивідуально під кожне замовлення. Єдине, що залишається незмінним – наше щире ставлення до клієнта! ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?
ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
Ви зв’язуєтеся з нами будь-яким зручним для Вас способом. Ми Уточнюємо дату Вашого весілля, бюджет відеозйомки, а також необхідність додаткових опцій і послуг.
ЗУСТРІЧ
Зустрічаємося з Вами за чашкою кави, ще раз обговорюємо всі деталі весільного дня і Ваші побажання по відеозйомки та монтажу. Після – підписуємо договір і Ви вносите передоплату у розмірі 20% від суми замовлення. З цього моменту ми вважаємо дату весілля заброньованої за Вами.
ВІДЕОЗЙОМКА ВЕСІЛЛЯ
Наша команда відеооператорів працює на Вашому весіллі відповідно до обраного пакета послуг. В кінці весільного дня оплачується сума, що залишилася за договором.
МОНТАЖ
Виконується монтаж весільного матеріалу. Час монтажу становить 1-3 місяці. За цей час проводиться чорновий монтаж весільного відеоматеріалу, стверджується, віддається на цветокоррекцию. Потім проводиться чистової монтаж фільму та/або кліпу.
ОТРИМАННЯ ГОТОВОГО МАТЕРІАЛУ
Ви отримуєте готове відео через інтернет. Також Ви можете забрати вихідний матеріал абсолютно безкоштовно, для цього надайте свій накопичувач об’ємом не менше 150 gb.

Добавить комментарий

Related Post

Мини-лучевой рентген плечевого сустава ищите в питерских клиникахМини-лучевой рентген плечевого сустава ищите в питерских клиниках

При падении с велосипеда или мотоцикла любители двухколёсной езды часто приземляются на плечо и нередко травмируют ключицу и лопатки. Подобные неприятности случаются и при катании на лыжах или скейте. В

Свобода экономической деятельности в РФСвобода экономической деятельности в РФ

Конституция РФ является наивысшим по силе и значимости актом государства. Она определяет основные права и обязанности всех участников жизни в государстве. Одной из сторон регулирования является экономика. Эта сфера требует

Замена катализатора и её особенностиЗамена катализатора и её особенности

Катализатор в системе выхлопных газов любого автомобиля нужен для уменьшения выброса выхлопных газов в атмосферу. Катализатор расположен в выхлопной трубе автомобиля. Он представляет собой скрученный рулон перфорированной фольги с напылением