Видеонаблюдение

Ми займаємося установкою систем відеоспостереження вже 6 років і реалізували понад 700 проектів. Монтаж можливий як на аналогових камерах високої роздільної здатності (AHD, TVI і CVI), так і на цифрових IP-камер з усім необхідним обладнанням (відеоргеїстратори, сервери, кабельні траси і Монітори). Ми розповімо про стоимость видеонаблюдения.

Ми використовуємо сертифіковане обладнання світових лідерів Dahua, Rvi, Hikvision, KT&C. за рахунок партнерських угод з постачальниками, ціни на наші послуги одні з найвигідніших на ринку.

При установці відеоспостереження ми складаємо всю проектну документацію, із зазначенням плану розстановки камер, їх кількістю, допоміжним обладнанням і його характеристиками. IP-камери передають сигнал по «кручений парі» і дозволяють транслювати зображення через Інтернет. Аналогові (AHD) камери передають інформацію по кабельній мережі на великі відстані (до 1.2 км) без затримки. Установка камер здійснюється на кронштейни та інші кріпильні елементи. Для відеокамер вуличного виконання (водо — і пилонепроникний корпус) також використовуються термокожухи.

Добавить комментарий