Внешний аккумулятор

перед тим, як купити зовнішній акумулятор, ми рекомендуємо вам в першу чергу у загальних рисах визначитися з очікуваною моделлю використання даного пристрою. Якщо потреба у зовнішньому акумуляторі виникатиме лише тоді, коли потрібно в терміновому порядку підзарядити мобільний телефон або МР3 плеєр, то з цим завданням відмінно впораються досить компактні і легкі моделі, обсяг яких, як правило, знаходиться в межах 1000-2500 маг. Їх вартість цілком демократична і рідко коли переступає поріг в 40$, що не набагато більше ціни на оригінальну батарею для смартфона або інтернет-планшета. У нас найкращій внешний аккумулятор.

 

А ось для тривалих поїздок, в ході яких у вас ймовірно не завжди буде постійний доступ до стаціонарного джерела живлення, краще всього підійдуть універсальні батареї підвищеної ємності, починаючи від 2500 і аж до досить значних 10000 маг і навіть більше. Крім того, любителям активного відпочинку на лоні природи слід уважно придивитися до моделей універсальних сонячних батарей, оснащених вбудованими сонячними панелями.

 

Крім ємності, універсальні акумулятори, в залежності від

 

технології виробництва, діляться на три основних типи: Li-Ion (літій-іонний), Li-Pol (літій-полімерний) і Ni-Mh (нікель-метал-гідридний). Також, важливе значення мають спосіб, за допомогою якого здійснюється зарядка батареї (від USB, від мережі або ж за допомогою сонячної енергії) і тип вихідного роз’єму – це, зазвичай, один або два порти USB, хоча не рідкісний і той варіант, коли виробник оснастив свій продукт цілим набором перехідників.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *