Выращивание овец

Сфера сільського господарства розвивається кожен день. Особливе місце в даній діяльності займає вівчарство. Цьому сприяє той факт, що вівці і барани абсолютно невибагливі в догляді і в харчуванні. Якщо ви починаючий підприємець, то найкращим стартом стане саме фермерське розведення і вирощування овець. Почати бізнес можна з невеликої кількості голів, а для цього не буде потрібно величезних капіталовкладень. У нас найкраще выращивание овец детальніше на koordynator.info.

Бізнес на вівцях. Такий вид підприємницької діяльності доступний практично для всіх людей, особливо які проживають в селах. Недоліком даного виду бізнесу є малий відсоток рентабельності вівчарства (15%). Однак якщо підійти до його організації з усією відповідальністю, то можна забезпечити нехай не великий, але, тим не менш, стабільний дохід. Бізнес ідея. Найбільше прибутку ви отримаєте від реалізації м’яса, а найменше з вовни. Налагодити контакти з постійними і відповідальними скупниками не так-то й просто, так що займіться цим заздалегідь. Що стосується фінансової частини бізнесу, то з розрахунку на 300 особин для старту вам буде необхідно мати близько двох мільйонів рублів. Або аналогічної сумі, в перерахунку на національну валюту. До основних продуктів, які плануються до реалізації відносяться:

м’ясо (баранина)
овечий сир
овече молоко
живі вівці
вовна
Надалі виручену від такого роду діяльності прибуток можна буде направити на інші сфери підприємництва. Починати розведення овець і баранів необхідно зі складання бізнес-плану.

Подальшим кроком повинна стати покупка пасовища для господарства. Площа буде залежати від кількості голів. Далі продумайте, де ви будете тримати овець. Це можуть бути старі ферми або спеціальні загони.

Добавить комментарий