WhatsApp

Канал WhatsApp дозволяє створити відкриту лінію c допомогою чат-бота WhatsApp. Відкриті лінії: WhatsApp


Канал WhatsApp дозволяє створити відкриту лінію c допомогою чат-бота WhatsApp. Ми розповімо как подключить whatsapp к битрикс 24.

Для підключення каналу WhatsApp до відкритих ліній Бітрікс24 використовується інтеграція з Twilio.

Нам знадобиться унікальна адреса Webhook, який видається в коннекторі Бітрікс24-його потрібно буде ввести в акаунті Twilio. А також 3 параметри з панелі управління Twilio: Account SID, Auth Token і номер телефону аккаунта – їх потрібно буде ввести в Налаштування підключення каналу.

Ціни на використання каналу WhatsApp
Сервіс Бітрікс24 не стягує плату за використання каналу WhatsApp. Якщо у клієнта встановлений десктоп-додаток WhatsApp або клієнт заходить з мобільного телефону з встановленим додатком WhatsApp, то при кліці на іконку WhatsApp відбудеться підключення і далі можна буде спілкуватися через відкриту лінію.

Якщо у клієнта не встановлено десктоп-додаток WhatsApp (що найчастіше буває), то при при кліці на іконку WhatsApp в браузері нічого не станеться. : (В такому випадку, ми рекомендуємо заходити на сайт з мобільного пристрою з встановленим додатком WhatsApp або встановити десктоп-додаток WhatsApp.

Добавить комментарий