WhatsApp

Один з головних гравців ринку месенджерів. WhatsApp з’явився в 2009 році як додаток, яке давало можливість показати свій статус друзям – «зайнятий», «в магазині», «гуляю». Зростання користувачів йшов повільно до тих пір, поки в смартфонах не з’явилися push-повідомлення. Це дозволило оперативно розповідати про себе друзям. Після чого творці програми додали в WhatsApp можливість листування і підірвали ринок. Ми також розповімо, що це интеграция amo whatsapp.

Не дивлячись на бурхливе зростання скачувань цього літа додатки-конкурента – Telegram – WhatsApp впевнено тримає лідируючі позиції в App Store і Google Market.

Набір можливостей стандартний для сучасних месенджерів: відправка повідомлень, фото, Відео, аудіозаписів, створення чатів і онлайн-дзвінок. Є можливість поставити текстовий статус, де можна додати коротку характеристику вашого контакту. Відео, фото зберігаються в галереї автоматично, а відправка стікерів відсутня. Як використовувати для бізнесу: дослідники App Annie кажуть, що WhatsApp займає друге місце по завантаженнях в Росії серед всіх додатків і перше місце – серед месенджерів. Тому ігнорувати WhatsApp-погана ідея. Однак з використанням месенджера доведеться імпровізувати. У WhatsApp закритий API, ви не зможете підключити месенджер до вашої системи обробки заявок.

Месенджер дозволяє побачити всі етапи відправки повідомлення: пішло, було доставлено і прочитано. Якщо клієнт повідомлення побачив, але довго на нього не відповідає – це сигнал до дії. Нагадайте про себе, покупець міг просто забути відповісти, уточніть, що загальмувало етап узгодження і що може допомогти зрушити його з мертвої точки.

Добавить комментарий