Замена счетчика воды

ВСТАНОВЛЮЄМО ЛІЧИЛЬНИКИ ВОДИ ЗА НАЙКРАЩИМИ В КИЄВІ ЦІНАМИ
1) Заміна квартирного лічильника води: від 200 грн. (*залежно від складності: при вільному доступі). Ми розповімо всі варіанти сколько стоит замена счетчика воды.

2) первинна установка квартирного лічильника води: від 400грн. (в залежності від складності: при вільному доступі) / Установка багатотарифного лічильника води ЛВ-4т: від 350 грн. (залежно від складності: при вільному доступі, від 2-х лічильників).

3) Тільки Мастергаз організовує постановку лічильників на облік у водоканалі / Теплоенерго / Євро-реконструкції (оплата за лічильником рахується з моменту встановлення пломби): безкоштовно – у пакетних пропозиціях; від 250 грн. — якщо всі документи надаються відразу ж-у момент встановлення лічильника; від 400 грн. — якщо виїзд фахівця відбувається тільки для оформлення документів (КТЕ/КВК/ЕР). У цю вартість входить: формування і передача від абонента необхідного пакету документів у Водоканал / Теплоенерго / Євро-реконструкцію для підготовки договору, забезпечення отримання особового рахунку, постановка лічильників на облік, передача підписаного договору від ресурсопостачальної компанії абоненту.

Абоненту не потрібно додатково викликати фахівців водоканалу / Теплоенерго, вистоювати черги в цих інстанціях для подачі необхідних документів і укладення договорів. Це є незаперечною перевагою для наших клієнтів!

Добавить комментарий