Замена сетевого оборудования

Мережа працює, 1С відкривається, користувачі задоволені. Картина зустрічається часто — густо. Здається, що життя адміністратора вдалося. Саме так думає половина, якщо не дві третини початківців і досить просунутих системних адміністраторів. У нас найкраща замена сетевого оборудования. Багато хто з нас навіть не замислюються про те, що стоїть в мережевих шафах в офісі, в кращому випадку контролюючи те, що стоїть в серверній. Даний підхід особливо небезпечний для вашої роботи (звільнять) і для роботи вашої організації (встане). Якщо все працює-пора оновлювати обладнання.

Вражаюче, але часто відкриття мережевого шафи відбувається в той самий момент, коли терміново треба впроваджувати ту чи іншу технологію, але її впровадження гальмуватися або ставати неможливим саме через застарілого мережевого обладнання. Гірше, але не рідше, мережеві шафи відкривають в пошуках згорілого медіаконвертера\світча\точки доступу, коли встає робота цілого відділу, а іноді і всієї компанії.

Як же зрозуміти, що мережеве обладнання в мережі вимагає оновлення і коли до нього приступати? Як підходити до питання?

Відповідь проста-оновлювати обладнання потрібно постійно, циклічно, з запасом. Однак, все залежить від вашої компанії, її розміру, сфери її діяльності, перспективи її зростання і зростання локальної мережі, що не завжди взаємопов’язано між собою, використовуваних і планованих до використання мережевих технологій, бюджету, підходу до виділення коштів на ІТ і сотням інших факторів. Я пропоную вам кілька критеріїв, які можуть надати допомогу в розумінні необхідності оновлення мережевого обладнання та аргументації оновлення перед власником.

Добавить комментарий