Знаменитости и Голливудские Новости

Для багатьох людей думка про «дикість робочого середовища» означає фізичний збиток, який один може завдати іншому. У будь-якому випадку, є інший тип жорстокості робочого середовища, який є настільки ж ризикованим і підступним, і це робоче середовище.

Таттл — це будь-який діалект, який спричинить інше зло, муку або здивування, яке використовується за межами околиць іншого, для якого він запланований. Що б дізнатися більше, натисніть Click Here.

Як фасилітатор, наставник і наставник по бізнесу, я стикався з різними обставинами на робочому місці, де стандартним був татл. Досить цікаво, що в цих самих асоціаціях більшість людей сказали б, що вони «проти» цього. Тим більше, що в цих же обставинах, після офіційних зборів, на яких говорилося про «проблему скотин», після семінарів з усвідомленості, спрямованих на те, щоб зменшити і вбити отруйних худобу, після того, як «не було більше пліток …»і після обіцянки мати більш справжню, прозору переписку (в якій люди вербалізували свою» самовіддачу«, щоб прямо поговорити з партнером, з конкретною кінцевою метою — обійтися без» проблеми таттла»)) великі частини тих же самих представлених людей навмисно вирішують продовжувати захоплюватися актом скотини.

Чому?

Таттл-це в основному тип нападу, який регулярно виникає через свідомих і не помічають причин занепокоєння людини. Для деяких людей їх очевидний обов’язок» не базікати » легко втрачається через причини для занепокоєння, нервів або занепокоєння з приводу того, на що може бути схоже їх життя в разі, якщо вони втратять жарт. (наприклад « » Хто я міг бути тоді?»Що я міг тоді зробити? «»Як я міг бути одним з хлопців …? «»Мені потрібно було б обідати одному? «»Я б втратив кожного зі своїх компаньйони? «) Деякі більш широкі значення слова «таттл» ототожнюються з «протилежними» коментарями, а також простягаються до » конструктивних «або» неупереджених » коментарів, які зосереджені навколо обговорення, зосередженого на вправах / практиках інших, колись більше,

Припинення «обговорення інших» є спробою для деяких. Чому? Багато людей просто не можуть бути справжніми в житті. Таким чином, багато хто повертається до самозберігаючого компонента татлінга, який являє собою систему опору або гаджет самострахування, до яких вони ніколи не повинні: показуватися», або бути безпорадними, або оприлюднювати дані про свої почуття або почуття. або «відкрийся». Для цих людей татлінг-це процедура для захисту від розкриття свого справжнього або справжнього «я». Ці люди прогулювалися так довго, надягаючи вуалі і чекаючи помилкових особистостей, що розкриття і розкриття того, ким вони є, є просто абсолютний жах і підрив.

Добавить комментарий